צור קשר
צור קשר       03-9618477
בניית אתרים
דף הבית בניית אתרים


בניית אתרים

על מנת שלנוכחות האינטרנטית שלך תהיה חשיבות, אתר האינטרנט שלך חייב להכיר בצרכים שלך כעסק ובצרכי הלקוחות שלך. ידוע שחברה טובה לבניית אתרים זה לא רק לבנות אתר נפלא, אלא להבין את השוק בו אתה פועל ולהבטיח שהאתר שלך ישיג את מטרותיו ויתן מענה ללקוחות הקיימים או הפוטנציאלים.
המומחיות שלנו מאפשרת לנו לפעול בגמישות ולספק לך פתרון מותאם אישית לעיצוב האתר ולתהליכי ההקמה השונים על מנת שנוכל לענות על הצרכים שלך ולהתאימם לדרישות שלך.


תהליך הקמת אתר בשישה שלבים


 

אפיון
בתהליך האיפיון אנו לומדים להכיר את בית העסק שלך, מהם תחומי עיסוקו, מהו חזונו, מטרותיו, באיזה שוק הוא פועל, מיהם המתחרים שלו ומיהו קהל הלקוחות הפוטנציאליים אליו פונה העסק. ניתוח מעמיק של כל אלו הוא בעצם הנחת אבן יסוד לתחילת עבודה.

   

[להמשך + ]

שלב איפיון נכון ומעמיק יסייע להצלחת הפרוייקט ולהנעה לפעולה של הלקוח הפוטנציאלי. כמו כן, נחליט על מבנה תפריטי הניווט, המודולים והאלמנטים הגראפיים המתאימים לפעילותו של האתר ונתכנן את מיקומם על מנת שנשיג פונקציונאליות גבוהה.
     
 

עיצוב קונספטואלי
זה הזמן להיות יצירתי!
שמירה על זהות המותג שלך חשובה לנו מאוד, על כן צוות העיצוב שלנו יצור עבורך עיצוב אלגנטי, פונקציונלי, מקצועי וייחודי רק לך וזאת כדי שהעיצוב הסופי יענה על כל הציפיות שלך.

   

[להמשך + ]

עיצוב האתר מתבסס באופן מלא ועיקבי על שלב האיפון. ללא הטמעת כל שלבי האיפיון לא ישיג האתר את אחת ממטרותיו העקריות והיא הנעה לפעולה של הלקוח הפוטנציאלי.
ישנה חשיבות מכרעת לשימוש נכון במודולים ובחלוקה לתפריטים, שימוש בצבעים, ובאלמנטים גרפיים, שימוש בתמונות קונספט, סרטי וידאו ואנימציה ושימוש בפלאש דינאמי. המטרה היא ליצור אמצעי ניווט יעילים עבור הגולש באתר.
שימת דגש על ייחודיות האתר ובידולו מאתרי המתחרים תעניק לאתר ייתרון רב, תעצים את חווית הגלישה של הלקוח הפוטנציאלי ותגרום להנעה לפעולה של הלקוח.
     
  פיתוח
שלב הפיתוח מאגד בתוכו את שלב האיפיון ושלב העיצוב.
בשלב זה למעשה אנו מטמיעים במערכת את עיצוב האתר, מפתחים את המודולים השונים כפי שהוגדרו בשלב האיפיון ומזינים את התכנים לדפי האתר השונים.
     
 

בקרת איכות
בשלב זה בעצם מתבצעת בדיקת תקינות של שלושת השלבים הראושנים שהוזכרו בתהליך.
אנו מבצעים בדיקה מקיפה ומעמיקה של יישום תקין של המודולים והתפריטים הנבחרים, בדיקת פונקציונליות של כל אחד מדפי האתר (קישורים פנימיים, טפסים, גלריות תמונות), ...

   

[להמשך + ]

בדיקת כותרות מתאימות, תיאורים ומילות מפתח (Meta Tags), בדיקת תקינות טופסי יצירת קשר, בדיקת קיומה של מפת אתר, אימות פרטי הדומיין, בדיקת אבטחת מידע, התאמה לדפדפנים ולבסוף נערכת בדיקת קוד האתר עפ"י סטנדרטיים גבוהים של W3C.
ללא בקרת איכות מקיפה ומעמיקה לא יעלה האתר לאוויר.
     
 

עליית האתר לאוויר
רק לאחר שסיימנו בהצלחה את ארבעת השלבים הקודמים, האתר מוכן לעלות לאוויר בצורה רשמית. לנו נשאר לדאוג לתפקודו התקין של האתר ולהעניק לכם תמיכה מלאה בכל שאלה ובעיה שתתעורר.

     
 

קידום ושיווק
פעם היה נהוג לומר "אם אין לך אתר, אתה לא קיים!". זה נכון, אך כיום זה כבר לא מספיק.
כיום על מנת להצליח יש צורך לדאוג לקידום ושיווק האתר.

   

[קרא עוד + ]

ישנן אפשרויות רבות אותן אנו מציעים ללקוחותינו:
פרסום במנועי חיפוש (Google, Bing), קידום אורגני במנועי חיפוש (SEO), פרסום בפורטלים ופרסום ושיווק ברשתות חברתיות בהתאם לתקציב וסוג העסק שלכם.