צור קשר
צור קשר       03-9618477
בניית אתרים
דף הבית מגזין אינטרנט אתר תבנית או עיצוב מותאם אישית?

מה לבחור: אתר תבנית או עיצוב מותאם אישית?
בזמנינו של פיתוח מתקדם וצמיחה של האינטרנט וטכנולוגיות אינטרנטיות, יותר ויותר חברות מבינות את חשיבותו של אתר האינטרנט והשפעתו הכלכלית על העסק. אין ספק בעניין, אבל קיימת השאלה, איך האתר צריך להיות על מנת להביא רווחים ולא ערימת בעיות? התשובות לדילמה זו מגוונות, תלוי בפרמטרים בהתחשב בשאלה. במאמר זה אנו מתייחסים לפרמטר של יצירת האתר. ישנם שתי אפשרויות עקריות בנושא. ניתן ליצור אתר מותאם אישית, או להשתמש בתבנית קיימת, שרכשת. נדון בשתי האפשרויות הללו במאמר.


אפשרות ראשונה:
אתה מחליט שאתה לא רוצה להיות כמו האחרים, שלעסק שלך מגיע יותר. לדעתך, האתר שלך צריך להיות הכי טוב בעולם. במיוחד, אם אתה חושב שהאתר הוא מצרך חשוב לעסק שלך. אתה נכנס לקטגורייה של אנשים המעוניינים באתר מותאם אישית (ייחודי ומיוחד). הנה חלק מהיתרונות לאתר כזה:
• אתר מותאם אישית תמיד מתחשב בצרכים עכשוויים ועתידיים של העסק והלקוחות.
• תוכל לספק כל פרט, הנדרש לתחום הפעילות וקהל היעד שלך.
• תוכל לקבל את כל מה שתרצה באתר מותאם אישית.
• אם תרצה לקבל את כל ההטבות המאתר שלך, תצטרך לתחזק אותו באופן תמידי. קשה לעשות זאת עם תבנית מוכנה, אבל אתר מותאם אישית יכול להשתנות ולהשתפר בקלות.
לרוע המזל, הווריאציה הזאת של פיתוח אתר אינטרנט מסוג זה לא אידיאלית. יש שני חסרונות גדולים: זמן וכסף. פיתוח אתר מותאם אישית מצריך טרחה רבה ולוקח הרבה זמן. ולכן, זה מצריך הוצאה כספית גדולה יחסית. אז, אם יש לך זמן ותקציב לפרויקט, בחר בווריאציה זאת.

אפשרת שנייה: אתה צריך להשיג אתר (כנראה, לא מיוחד) בהקדם ועדיף שהאתר לא יהיה יקר מידי. אתה שייך לאנשים שפשוט צריכים שיהיה להם אתר. האתר, במקרה זה, לא יהיה המרכיב העיקרי של העסק, אלא רק יספק מידע בנוגע לחברה. האתר, במקרה זה, יכול להיות פשוט. אם זה אכן המקרה אצלך, בהחלט עדיף לך לרכוש תבנית מוכנה. כבר צויינו היתרונות העיקריים במאמר: חיסכון בכסף וזמן. הנה חלק מן החסרונות בעניין:
• לא תוכל להשיג מטרות יחודיות לעסק שלך (אם יש כאלו בכלל) בצורה הכי משתלמת.
• תבניות מוכנות לא מתחשבות בכל צרכיך, כך שתאלץ לעבוד רק עם הפתרונות שהתבנית מציעה.
• כל פעם שתרצה לשנות או להוסיף משהו לאתר, תזדקק לעזרת מפתחי אתרים.

אלו הם היתרונות והחסרונות של שתי דרכים לרכישת אתר אינטרנט. מובן שתמיד נוכל לתת לך עיצות נוספות. לדוגמא, אל תיצור אתר רק לעצמך, האתר ישמש את הלקוחות שלך והצרכים שלהם מהווים עדיפות עליונה. אבל באופן כללי, עליך להחליט איזו אפשרות מתאימה לך יותר. העיקר הוא להבהיר בבהירות למה אתה והחברה שלך צריכים אתר ואיך תשתמשו בו.