צור קשר
צור קשר       03-9618477
בניית אתרים
דף הבית מגזין אינטרנט מהו דף נחיתה


מהו דף נחיתה?זהו דף אליו מגיעים גולשים לאחר שהקליקו על מודעת הפרסום שלך בגוגל או כל קמפיין פרסומי אחר.
לדף נחיתה יש משמעות רבה להצלחת אתר האינטרנט שלך. גולש אשר מגיע לדף אינטרנט "מקצה" מספר שניות בודדות להחלטתו, האם להישאר בדף או לעזוב את הדף ולעבור למתחרים שלך. לכן, יש צורך לגרום לגולש להישאר בדף ובדרך זאת להגדיל את הסיכויים להניע אותו לרכישת מוצר, שירות או יצירת קשר איתך.

 

אתרים רבים המפרסמים את עצמם נוהגים לעשות טעות קריטית ולהוביל את הגולשים לדף הבית של האתר. בדרך כלל, דף הבית של אתרים משמש כדף המכיל אינפורמציה כללית הקשורה לאתר והוא אינו ממוקד בשירות/מוצר ספציפי.
לכן, על מנת להשיג תוצאות טובות יותר לקמפיין הפרסומי שלכם, שבעקבותיו גולשים מגיעים לאתרכם באמצעות מילת חיפוש מסוימת, יש צורך ליצור דף נחיתה המכיל אינפורמציה ספציפית למוצר/שירות אותו אתם מספקים וליצור תחושה שזהו המידע אליו בדיוק רצה להגיע הגולש. לדף זה מומלץ להוסיף טופס קצר ליצירת קשר.

דוגמא להמחשה:
נניח ואתם משווקים של מדפסות, פקסים ומילוי צבע. גולש המבצע חיפוש בגוגל של "מילוי צבע למדפסות" הגיע לדף הבית של אתרכם המכיל מידע אודות כל השירותים/המוצרים אותם אתם משווקים. מדף זה הגולש צריך לבצע מספר פעולות נוספות (הקלקות) על מנת לאתר את המוצר שאותו הוא מעוניין לרכוש. סיטואציה זאת אצל גולשים רבים יוצרת סרבול אשר גורם להם לנטוש את אתרכם ולעבור לאתר הבא (של המתחרים!).
אך, אם הייתם מובילים את הגולש לדף נחיתה המכיל אינפורמציה ספציפית אודות "מילוי צבע למדפסות", הסיכוי לכך שהגולש ייצור איתכם קשר ו/או ירכוש את מוצריכם גדל פלאים.